בועת מחשבה

בלוג העוסק באנימה, מנגה ובתרבות האוטקו שבניהם. בלוג מחשבות רציני כמעט לגמרי, אני מניח.

קבל עדכונים מבועת מחשבה

בחודשי הגסיסה האיטיים של הבלוג, אי שם בין סוף 2010 ותחילת 2011, המשכתי מתוך הרגל באיסוף שוטף של חומרים מעניינים לפרסום ישיר או עקיף – כתבות, קישורים, רעיונות. בדרך לא דרך, קלסר החומרים המודפסים מאותה התקופה שרד בחלקו הגדול על המדפים המאובקים שלי, טומן בחובו אוצרות שטרם ראו אור יום ומחכה לרגע שאגלה אותו מחדש. מזל שעברתי דירה.

כתבת הראיון המצורפת, מגיליון חודש מרץ 2011 של מעריב לנוער (מס' 2763), היא אחד מאותם אוצרות – ראשון בסדרה שתתפרסם כאן מדי פעם. בהתחשב בזמן שחלף היא אומנם אינה קשורה יותר להווי השוטף של קהילת המעריצים הישראלית, אבל בפרסום שלה יש טעם ארכיוני והיסטורי – תיעוד של תקופה שונה שחלפה לה זה מכבר, על מאפיינה הייחודיים.

כל_יום_פורים_קוספליי_מעריב_לנוער_מרץ_2011_01 כל_יום_פורים_קוספליי_מעריב_לנוער_מרץ_2011_02

כל_יום_פורים_קוספליי_מעריב_לנוער_מרץ_2011_03 כל_יום_פורים_קוספליי_מעריב_לנוער_מרץ_2011_04

הנועם היחסי של הראיון הוא אולי הדבר העיקרי שקופץ לעין, בהתחשב בתקופה בה הוא פורסם ובמסגרת בה זה בוצע. פרט לכך קל להבחין כי הוא מיועד לקהל שזר לתחום הקוספליי ומנסה לגעת בו רק על קצה המזלג. הדבר היחיד שמושך תשומת לב הוא השימוש המצחיק-שלא-במודע בגרשיים בחלק מהטקסט, עם פנינים שיכולות להתחבר להומור פנים קהילתי גם אחרי כל הזמן הזה: […] מחברי 'קהילת "הקוספליי" ' \ קהילת הקוספליי ה"ישראלית".

דרך אגב, אני מודע לכך שצילום איכותי ככל שיהיה של מצלמת טלפון נייד אינה יכולה להחליף סורק איכותי; ברגע שאתארגן על סורק חדש, אעלה מחדש את כל הכתבות באיכות גבוהה יותר.

  1. . כתב,

    עדיין מחכים לכתבות על אנימה…


  2. Manuelpounc כתב,

    301 Moved Permanently
    Click here>>>


הוספת תגובה